Yeni karakter Octane özellikleri ve görüntüsü

28 Şubat 2019 1.086 okunma

Apex Legends yeni karakteri Octane ile ilgili özellikler ve görüntüsü oyuncular tarafından ortaya çıkarıldı. Henüz resmi olarak oyuna eklenmese de çılgın oyuncular rahat durmayıp yenilikleri oyun dosyalarında araştırmaya devam ediyorlar.

octane yeni karakter yetenekleri

Mart ayın da yeni sezon ile oyuna eklenecek 2 karakter Wattson ve Octane bekliyoruz. Bu karakterlerden Octane görüntüsü ve yetenekleri ortaya çıktı.

Verileri oyun dosyalarından çıkartan kişiye göre diğer karakterlere göre daha güçlü olacak bir legends. Resmi olarak onaylanan bir bilgi değil tabi ki Apex Legends hakkında çıkan bilgiler genelde doğrudur.

octane yetenekleri

Apex Legends Octane Özellikleri ve Yetenekleri

Yüzünde maske ve vücudunda kablolar var. Yeteneklerine bakacak olursak adrenalin bağımlısı hızlı koşan bir karakter. Resmi olarak onaylanmasa da aşağıdaki görüntülere bir göz atalım.

Adrenaline Junkie (Tactical)

  • 6 saniye boyunca %30 daha hızlı hareket eder bu esnada canının %10 doldurur.

Launch Pad (Ultimate)

  • Havada uçabileceğiniz bir launch pad itemi var.

Swift Mend (Pasif)

  • Karakter damage zarar almadığında kendini iyileştirme pasif özelliğine sahip. Can otomatik yükseliyor.
apex legends octane görüntüsü

Yeni karakter ne zaman çıkacak ?

Mart ayı ile başlaması beklenen Apex Legends 1.Sezon da oyuna eklenmesi bekleniyor. Yeni sezonla beraber oyuna eklenecek yeni 2 karakter olan Wattson ve Octane ile tanışacağız. Bu bilgiler resmi olarak paylaşılmasa da oyunla ilgili tüm gelecek yenilikler için Apex Legends Türk sitemizi ve discord adresimizi takip edebilirsiniz.

octane yeteneklerioctane yetenekleri
apex legends octane görüntüsüapex legends octane görüntüsü